Firma Hakkında

Nevon Makina uzun yıllardır sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren makina ve çelik yapı üretimi yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Kendi ürünümüz olan vulkanize preslerin yanında, makine üretimi sektörlerinin öncü firmalarına da üretim hizmeti vermektedir. Bu bağlamda uzmanı olduğu hafif iş ve inşaat makinelerinin üretiminin yanı sıra inşaatlarda kullanılan orta ve hafif sınıfta bulunan tüm makinaların üretimi, tünellerde kullanılan hafif ve orta sınıfta bulunan tüm makine ve teçhizat üretimlerinin yanı sıra, çelik konstrüksiyon üretimi de yapmaktadır.

Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede makine üretim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan NEVON Makina, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye  devam edecektir.